Klub Sportowy Unia Susz - strona nieoficjalna

Tęcza Biskupiec - Granica Kętrzyn
Błękitni Orneta - Orlęta Reszel
Stomil II Olsztyn - GSZS Rybno

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Pierwszy punkt w IV lidze!

• autor: Unia Susz, 2015-08-13 23:10

Suska Unia zremisowała w meczu 2 kolejki IV ligi warmińsko-mazurskiej, na wyjeździe w Barczewie z miejscową Pisą 0-0.

Już od początku spotkania, to Unia narzuciła swój styl gry gospodarzom, lecz to piłkarze Pisy stworzyli pierwszą okazję do zdobycia bramki. W zamieszaniu w polu karnym, Kamila Jędrzejewskiego próbował pokonać Łukaszewski, lecz nasz bramkarz wykazał się świetnął intuicją i obronił ten strzał. Później sytuację sam na sam z bramkarzem Pisy zmarnowali kolejno Marcin Karczewski oraz Robert Krause. W drugiej odsłonie spotkania zespół z Susza nadal był stroną dominującą, z nielicznymi przebłyskami gospodarzy. Świetne sytuacje do objęcia prowadzenia zmarnowali Staniec oraz Karczewski. W końcówce meczu jeden z zawodników gospodarzy znalazł się w sytuacji sam na sam z Kamilem Jędrzejewskim, lecz nasz bramkarz nie dał się pokonać w tej sytuacji. Mecz zakończył się po raz drugi sporym niedosytem zawodników z Susza, którzy mimo dobrej gry, nie potrafili skutecznie wykańczać akcji. W drugim meczu w IV lidze, mimo przewagi, nie zdobywamy kompletu punktów. Już w sobotę okazja do zdobycia 3 punktów, do Susza przyjeżdza lider Śniardwy Orzysz, który w dwóch pierwszy kolejkach wygrał swoje mecze. Wartwo dodać, że zespół z Orzysza, również jest beniaminkiem IV ligi. Wszystkich kibiców biało-niebieskich serdecznie zapraszamy do dopingowania Naszych zawodników już w najbliższą sobotę o godzinie 17:00.

Pisa Barczewo - Unia Susz 0-0 (0-0)

Unia: Jędrzejewski - Bieńkowski, Wiśniewski, Krause, A. Laskowski - Rakowski (83' Meler), Górski (93' Olszewski), Kowalczyk, D. Laskowski (78' Hanas) - Wacławski, Karczewski (81' Staniec)

Już od początku spotkania, to Unia narzuciła swój styl gry gospodarzom, lecz to piłkarze Pisy stworzyli pierwszą okazję do zdobycia bramki. W zamieszaniu w polu karnym, Kamila Jędrzejewskiego próbował pokonać Łukaszewski, lecz nasz bramkarz wykazał się świetnął intuicją i obronił ten strzał. Później sytuację sam na sam z bramkarzem Pisy zmarnowali kolejno Marcin Karczewski oraz Robert Krause. W drugiej odsłonie spotkania zespół z Susza nadal był stroną dominującą, z nielicznymi przebłyskami gospodarzy. Świetne sytuacje do objęcia prowadzenia zmarnowali Staniec oraz Karczewski. W końcówce meczu jeden z zawodników gospodarzy znalazł się w sytuacji sam na sam z Kamilem Jędrzejewskim, lecz nasz bramkarz nie dał się pokonać w tej sytuacji. Mecz zakończył się po raz drugi sporym niedosytem zawodników z Susza, którzy mimo dobrej gry, nie potrafili skutecznie wykańczać akcji. W drugim meczu w IV lidze, mimo przewagi, nie zdobywamy kompletu punktów. Już w sobotę okazja do zdobycia 3 punktów, do Susza przyjeżdza lider Śniardwy Orzysz, który w dwóch pierwszy kolejkach wygrał swoje mecze. Wartwo dodać, że zespół z Orzysza, również jest beniaminkiem IV ligi. Wszystkich kibiców biało-niebieskich serdecznie zapraszamy do dopingowania Naszych zawodników już w najbliższą sobotę o godzinie 17:00.

Pisa Barczewo - Unia Susz 0-0 (0-0)

KS Unia SuszMrągowia Mrągowo
KS Unia Susz 0:0 Mrągowia Mrągowo